Dla kogo krzem i bor?

Charakterystyka i Innowacyjność linii Organic Silica:

  • Linia dla każdego ze szczególnym wskazaniem dla skóry starzejącej się.
  • INNOWACJA: Kompleks krzemu organicznego z borem - Silor+B. Patent kategorii AAA.
  • Krzem organiczny jest konieczny do produkcji kolagenu, zawarty w preparatach IR krzem ma właściwości endodermiczne, czyli jest bardzo łatwo absorbowany przez skórę.
  • Właściwości regenerujące, łagodzące oraz odmładzające. Wspomaga usuwanie toksyn.
  • Szczególnie dla skór zwiotczałych, pozbawionych elastyczności wymagających wygładzenia.
  • Ponadto krzem i bor są konieczne do produkcji kości i regeneracji stawów, kosmetyki te są polecane przy masażu leczniczym i rehabilitacji.

 

Dla kogo Invex Remedies?

Opracowane serie dermokosmetyków zarówno w linii detalicznej jak i profesjonalnej, są dopasowane do potrzeb skóry w zależności od jej typu i wieku. Wszystkie produkty powstały na bazie ultra i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Dzięki wieloletnim doświadczeniom i zaawansowanej technologii udało się stworzyć cząsteczki pierwiastków wielokrotnie mniejsze niż nanocząsteczki oraz dużo bardziej rozdrobnione, dzięki czemu nie łączą się ze sobą, nie tworząc tak zwanych klastrów , przez co mają jeszcze większą możliwość przeniknięcia przez skórę i wywierania korzystnego wpływu na nasz organizm.

Chcąc dać Państwu jeszcze większą możliwość dbania o zdrowie i urodę poza pielęgnacją domową polecamy skorzystanie z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych Golden Touch, Silver Touch oraz Organic Silica. Zabiegi te stanowią połączenie innowacyjnej technologii z wiedzą i 25-letnim doświadczeniem firmy. Są zarówno doskonałą alternatywą do stosowanych dotąd metod (np. wstrzykiwania kwasu hialuronowego czy botoksu), jak również doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl