Dla kogo srebro jonowe?

Charakterystyka i Innowacyjność linii Silver Touch:

•Linia dla każdego ze szczególnym wskazaniem dla cery z problemami, która potrzebuje ciągłej ochrony przeciwbakteryjnej.
•INNOWACJA: Monojonowe cząsteczki srebra, kilkakrotnie mniejsze od dotychczas stosowanych nanocząsteczek.
•Preparaty  o właściwościach antyseptycznych doskonale oczyszczają skórę.
•Wspomagają leczenie chorób grzybicznych, bakteryjnych zmian skórnych, chorób łojotokowych.
•Łagodzą i redukują podrażnienia, przyspieszają ich gojenie.
•Skutecznie likwidują przyczyny np. trądziku, łuszczycy czy alergii.
•Nie zawiera alkoholu. 
 

Dla kogo Invex Remedies?

Opracowane serie dermokosmetyków zarówno w linii detalicznej jak i profesjonalnej, są dopasowane do potrzeb skóry w zależności od jej typu i wieku. Wszystkie produkty powstały na bazie ultra i mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Dzięki wieloletnim doświadczeniom i zaawansowanej technologii udało się stworzyć cząsteczki pierwiastków wielokrotnie mniejsze niż nanocząsteczki oraz dużo bardziej rozdrobnione, dzięki czemu nie łączą się ze sobą, nie tworząc tak zwanych klastrów , przez co mają jeszcze większą możliwość przeniknięcia przez skórę i wywierania korzystnego wpływu na nasz organizm.

Chcąc dać Państwu jeszcze większą możliwość dbania o zdrowie i urodę poza pielęgnacją domową polecamy skorzystanie z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych Golden Touch, Silver Touch oraz Organic Silica. Zabiegi te stanowią połączenie innowacyjnej technologii z wiedzą i 25-letnim doświadczeniem firmy. Są zarówno doskonałą alternatywą do stosowanych dotąd metod (np. wstrzykiwania kwasu hialuronowego czy botoksu), jak również doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl